Logo
6 Листопада 2020, 14:43

Капітальне озеленення: у Франківську з'являться нові алеї

В Івано-Франківську триває осіннє озеленення міста.

Типовий Франківськ вирішив дізнатися, де висадять нові дерева та у скільки це обійшлося бюджету міста.

За словами начальник управління комунальної політики Мирослава Федорківа, на замовлення Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою в місті буде висаджено 400 дерев.  Невелика частина з них - це залишки весняної висадки, дерева, які підрядники не встигли висадити через карантин.

Проведений тендер на 310 тисяч гривень. На ці кошти закупили 60 саджанців - Клена Фірмана та 20 саджанців - Клен кулястий. Їх планують висадити в підготовлених місцях на міському озері ( від Чубі-Буму до човникової станції) тобто, де бігова доріжка й алея навколо озера. Інші саджанці: липи Серцелисті - 30 штук та 20 штук - ясенів на інших локаціях міста та мікрорайонах.

Окрасою цього року будуть нові алейні ряди на міському озері. Молоді дерева везуть з найкращих розсадників України.

"Директор департаменту житлової, комунальної політики Михайло Смушак придумав хорошу ідею для комунікації з франківцями. Опублікували на Фейсбук сторінці пост, в коментарях містяни мали змогу написати, в яких мікрорайонах висадити дерева. Ми це спостерігаємо та відкликаємося на коментарі. Таким чином ми вже озеленили декілька мікрорайонів міста", - додає Федорків.

Нові дерева з'явилися на Вічевому  майдані,  Привокзальному сквері, на вулицях Хоткевича, Української дивізії, Федьковича, планується ще висадка дерев на вулиці Бельведерська-Ленкавського.