Logo
5 Січня 2022, 22:07

Ділянки траси Мукачево – Івано-Франківськ – Львів затоплює

Рясні дощі призвели до підвищення рівня води у кількох ріках на Закарпатті. Вихід з берегів Боржави сьогодні об 11:00 призвело до початку підтоплення ділянки траси Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів.

Як зазначили в Укравтодорі, на відрізку біля села Вільхівка (км 37+900) чергує поліція. Якщо ріка й далі розливатиметься, рух дорогою буде перекрито.

У нижній течії Боржави поблизу села Великі Ком’яти вода на заплаві утримується на 0,5-1,0 м, можливе часткове затоплення дороги Т-07-19 (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий).

На інший відрізок траси Н-09 у селі Луг (км 142) уночі зійшов селевий зсув. Протягом години дорожні служби його розчистили.

Інтенсивні опади не припиняються і вдень. У Рахові річка Тиса піднялась на 3 метри. Замулено 24 водопропускні труби, 2 км кюветів. Дорожники продовжують очищувати дорожню смугу. Проїзд забезпечено.

На Тисі біля селища Вилок продовжуватиметься ріст рівня води на 2,7-3,2 м, можливий початковий вихід води на заплаву (І рівень небезпеки – жовтий).

Також невеликий селевий винос вночі стався на автошляху Р-21 Долина – Хуст у селі Нижній Бистрий (км 100). Через пошкоджене водовідведення рух було перекрито. О 4 ранку підрядна організація відновила водовідвід.

5-7 січня на Латориці біля Чопа, внаслідок добігання води паводкової хвилі, продовжуватиметься підвищення рівня води на 2,0-2,5 м, з виходом води на заплаву та можливим початковим затопленням дороги Малі Геївці – Тисянка (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий).