Logo
19 Вересня 2019, 14:15

Дівчинку, яку забрали у франківців в Португалії передали під опіку бабусі

Під час судового засідання, яке відбулося 18 вересня, суд прийняв рішення повернутим дівчинку додому під опіку бабусі. 

Про це повідомив народний депутат Ігор Фріс на своїй сторінці у фесбук, пише Типовий Франківськ.

"За результатами слухання справи було прийнято рішення щодо передачі Ірини-Надії Сікори під опіку бабусі терміном на шість місяців на підставі пункту 1.b статті 35 Закону ПР «Про захист дітей та неповнолітніх, які перебувають в умовах небезпеки» від 01.09.1999 № 147/99 (Lei de Protecção de Crianças e Jovens em Perigo)" – зазначив він у дописі.

Бабуся зобов'язується гарантувати безпеку та добробут малолітньої, забезпечуючи їй необхідний догляд в частині харчування, гігієни, одягу, освіти та медицини; сприяти стабільній сімейній обстановці для онуки та при проведенні нею часу з батьками стежити за емоційним станом дитини, не піддаючи її ситуаціям конфлікту та/або фізичного чи психологічного насильства; співпрацювати з соціальними службами України, якими буде здійснюватися нагляд за умовами проживання дитини, дотримуватись їх рекомендацій.

Зазначається, що протягом усього періоду перебування малолітньої Сікори Ірини-Надії у соціальному центрі батьки та бабуся мали змогу відвідувати дитину на щоденній основі, а для матері було організовано можливість залишатися цілодобово разом з дитиною у цьому соціальному центрі.

Нагадаємо, поліція Португалії забрала дитину у пари з Франківська. Раніше йшлося про те, що подружжя залишило дитину саму майже на 14 годин.