Logo
4 Червня 2019, 12:23

Для франківської лікарні закуплять нове медичне обладнання

Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня стала переможцем у грантовій програмі в рамках Спільної Операційної Програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна.

Першим етапом реалізації програми стане закупівля 13 одиниць медичного обладнання для центральної лікарні, пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу міського голови. 

Зокрема, буде закуплено:

– наркозний апарат для низькопоточної інгаляційної анастезії з змішувачем та аналізатором концентрації газу на вдосі і видосі;

– апарат штучної вентиляції легень з функцією допоміжних методів вентиляції і неінвазивної вентиляції;

– УЗД апарат багатофункціональний з лінійними, секторальним і кардіальним датчиком;

– УЗД апарат переносний з лінійним, секторальним і кардіальним датчиком;

– монітор для спостереження за пацієнтом з функцією вимірювання артеріального тистку, сатурації, частоти серцевих скорочень, електокардіограми і температури тіла;

– автоматичний біохімічний аналізатор (250 і більше тестів за годину);

– автоматичний біохімічний аналізатор (40-50 тестів за годину);

– зелений лазерний фотокоагулятор для офтальмології;

– офтальмологічний мікроскоп з асистентом;

– комп’ютерне обладання;

Для придбання цього обладнання буде оголошено міжнародний тендер. 72% вартості профінансує програма, а решту – за міською радою. Другим етапом буде проведення семінарів та ворк-шопів для обміну досвідом.

За словами керівника лікарні Тараса Масляка, нове обладнаня дозволить підвищити якість надання адміністративних послуг, а обмін досвідом дозволить підвищити професійний рівень медичного персоналу.

“Для міста медицина залишається пріоритетним напрямком розвитку. Ми щороку виділяємо більше коштів для медицни з закладів міста. Але коштів, щоб відремонтувати заклади та ще й закупити все необхідне обладнання, у міському бюджету бракує. Тому ми підтримуємо залучення міжнародних коштів у медицину міста. Це гарний приклад для керівників інших закладів”, – підсумував очільник міста Руслан Марцінків.