Logo
25 Травня 2022, 14:11

Для працівників центру екстреної медичної допомоги провели навчання з питань охорони праці

Протягом 18-24 травня для керівників структурних підрозділів КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» за участі представників Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області проведено навчання та перевірка знань з питань охорони праці.

Учасники навчань обговорили зміни законодавства про охорону праці, проведення інструктажів для працівників, пожежну та електробезпеку, систему електронних листків непрацездатності.

Також йшлося про надання першої допомоги, правила користування медичним обладнанням, кисневими системами та балонами тощо.

«Безпека наших працівників займає дуже важливе місце. Тож ми проводимо різноманітні навчання та тренінги, долучаємо профільні установи і організації, щоб надати всю потрібну інформацію», - повідомляють в адміністрації обласного центру екстреної медичної допомоги.

Слід відзначити, що за підсумками навчань керівники структурних підрозділів КНП «ОКЦЕМД та МК ІФОР» склали іспит з питань охорони праці.