Logo
27 Травня 2015, 18:35

До Дня героя для франківської молоді провели військовий вишкіл (ФОТО)

Громадянський корпус Полку Національної Гвардії України «Азов» за підтримки міської ради і управління МВС в області, провів для всіх бажаючих прикарпатців одноденні польові збори на навчально-тренувальному центрі Прикарпатського юридичного інституту МВС України “Лисецький полігон”.

1

За словами організаторів, участь у зборах взяли всі бажаючі: юні інспектори міліції і патріоти України «Азов», Пласт і просто молоді люди, які готові у разі необхідності підставити плече, якщо не на захист батьківщини, то хоча б на захист своєї родини і друзів, пише Бліц-Інфо.

«Ці навчання зорганізовані для того, щоб всі бажаючі оцінили свої можливості і зрозуміли над чим треба працювати. І я віддаю належне, що навіть незважаючи на несприятливі погодні умови, вони приїхали сюди і готові, як бачите, долати фізичні перешкоди. Це вже добре, це краще ніж лежати на дивані чи за комп’ютером гратися. Я далекий від думки, що вони за один день зробляться «рембо» чи «робокопами», але люди повинні зрозуміти, що вони це можуть над цим потрібно працювати» - зауважив у розмові координатор зборів Ярослав Манжелей.

Учасників зборів навчали проходити смугу перешкод , показали основи рукопашного бою, і тактичної медицини, навчили користуватися зброєю і продемонстрували як поводитись з вибухівкою.

Серед тих хто приїхав на вишкіл в основному були молоді люди – курсанти, студенти і школярі. Готуючись до проходження смуги перешкод, стоїть група хлопців. Розповідають, що про збори дізналися від друзів і відразу ж погодились взяти участь.

«Готуємося до майбутнього, проходимо курс молодого бійця. Все подобається. Спочатку трохи важко, але за другим, за третім разом, вже краще виходить» – поділився враженнями один із хлопців, Володимир.

На занятті з тактичної медицини уже більше дівчат. Вони говорять, що ці збори дуже важливі у такий час, у якому ми зараз перебуваємо. Навіть якщо ти не поїдеш у зону бойових дій, знання отримані тут, можна застосувати і в повсякденному житті.  Адже досвід надання першої допомоги, чи прийоми самозахисту, яких навчають тут, зайвими ні для кого не будуть.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20