Logo

До кінця цього року на будівництво пасічнянського мосту надійде ще 60 мільйонів гривень

Над питанням відновлення будівництва моста в район Пасічна Івано-Франківська через річку Бистриця Солотвинська разом з командою народний депутат Едуард Прощук працює більше року.

Про це повідомив народний депутат України Едуард Прощук. 

Минулого року за підтримки народних депутатів вдалось спрямувати на міст 60 мільйонів гривень з держбюджету.

«Попередньо домовлено про надходження ще 100 мільйонів гривень до кінця 2021 року. Станом на зараз місту уже надійшло 40 млн гривень. Наразі з колегами від партії Слуга народу працюємо над тим, щоб до кінця поточного року Уряд виділив ще 30 мільйонів гривень», – наголосив Едуард Прощук.

У зв’язку з тим, що місто не в змозі самостійно профінансувати будівництво моста народні депутати відстояли його включення до президентської програми «Велике будівництво». Попри те, що міст місцевого значення, він стратегічно важливий для усього Прикарпаття.

«Зараз підряднику потрібно оперативно  закупити матеріали, адже ціна в новому році на них може зрости. Зокрема, треба придбати мостову сталь, процес виготовлення якої займає кілька місяців. Маємо спільно докласти максимум зусиль, адже всі ми розуміємо, що завершити будівництво цього об’єкту необхідно в наступному році», – додає Едуард Прощук. 

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване