Logo
29 Червня 2019, 10:17

Прикарпатці сплатили до бюджету майже 70 мільйонів гривень акцизного податку

З початку року до місцевих бюджетів надійшло 66,7 млн грн акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що на 3,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Податківці нагадують, що відповідно до положень Податкового кодексу України, суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами у разі наявності відповідної ліцензії. Про це повідомила пресслужба ІФ ОДА, інформує Типовий Франківськ.

Вартість ліцензії на кожне місце торгівлі алкогольними напоями становить 8 тисяч гривень на рік, а на території сіл і селищ – 500 гривень. Плата за ліцензію на торгівлю тютюновими виробами складає 2 тисячі гривень, на території сіл і селищ – 250 гривень на кожне місце торгівлі.

Так, за п’ять місяців п.р. платникам податків видано 2880 ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном, з них 1601 – на роздрібну торгівлю алкоголем та 1279 – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. За придбані ліцензії бізнес сплатив до місцевих бюджетів майже 8,2 млн гривень.