Logo
21 Грудня 2021, 10:08

До нас приходять сім'ями: Церква дає ялинки в оренду

Екологічний центр Івано-Франківської архієпархії, за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології, пропонує взяти в оренду ялинку в горщику як дружню до довкілля альтернативу зрубаній чи штучній.

Випозичити ялини цього року можна буде 21 та 23 грудня 2021 року в офісі Екологічного центру Івано-Франківської архієпархії УГКЦ з 10:00 до 16:00 год. за адресою: вул. Софрона Мудрого (колишня Гарбарська) 22, м. Івано-Франківськ. Детальнішу інформацію можна отримати за тел: 0979831680.

Як розповів журналістам Типовго Франківська отець Михайло Дзуль, рефернет з питань екології Екобюро Івано-Франківської Архієпрахії, дуже часто за ялиночками приходять цілими сім'ями.  Дітки можуть вибрати деревце до вподоби, а двоє батьків зможуть його донести до транспорту, адже ялинка важить приблизно 20-25 кілограм. Її коренева система є 15-літровому відрі.

 

2

"Всі, хто звертається до нас за ялинкою, підписує договір, на зворотному боці якого вказані правили догляду за деревом. Якщо за ялинкою доглядали невірно або ж взагалі не доглядали і, вона всохла, в такому випадку ми не повертаємо грошову заставу, яка становить 350-400 грнивень в залежності від розміру ялинки. Якщо ж у людей є бажання не повертати ялиночку, а висадити її у себе на дачі чи подвір'ї, вони це можуть зробити. В такому випадку грошова застава також не повертається", - зауважує отець Михайло Дзуль.