Logo
17 Грудня 2014, 12:49

До Новорічних свят у Івано-Франківську встановлять фотозони

З нагоди Новорічно-Різдвяних свят на Вічевому майдані Івано-Франківська встановлять фотозони – прикрашені конструкції, на фоні яких мешканці та гості міста зможуть зробити фото на пам'ять.

фоторамка

Ідея зародилася в представників Молодіжного міського виконавчого комітету Івано-Франківська, а працюють над створенням фотозон у Майстерні Декору «Червона шафа». Виглядатиме споруда, як зигзаг, зверху буде імітація дашка та різні деталі із соломи. Конструкція складатиметься із шести фотозон з різних боків зигзагу. Рами на вікнах фотозон стилізують під вишивку, зроблять різноманітні вказівники і написи «Слава Україні». Висота споруди буде понад 2 м, пише Правда.іф.

«Молодіжний міськвиконком кожного року старається зробити якийсь подарунок для Івано-Франківська. Декілька років поспіль ми ставимо в центрі міста фотомозаїки, які уже давно стали справжньою родзинкою свят. Минулого року ми ініціювали прикрашення Новорічної ялинки та дерев у центральній частині міста синьо-жовтими бантами, які власноруч зробили наші активісти. Цього року вирішили влаштувати патріотичну фотозону. Зараз у нашій країні дуже складна ситуація, але, незважаючи на усе, людям потрібен позитив», – наголосила голова ММВК Ірина Рабарська.