Logo
28 Грудня 2021, 21:34

До Верховної Ради внесли законопроєкт про добровільний військовий облік для жінок

До Верховної Ради внесли законопроєкт про зміни до закону «Про військовий обов’язок і військову службу», який пропонує зробити добровільним військовий облік для жінок, за винятком медиків, повідомив один із 59 авторів документу депутат фракції «Слуга народу» Максим Бужанський, як пише Радіо Свобода

Пригадуємо, що віднедавна в суспільстві, особливо серед жінок, викликав подив та подекуди обурення наказ Міністретства оборони України, який  набув чинності 17 грудня. Згідно наказу жінки близко 100 професій зобов’язані стати на військовий облік. 

Як пояснили у Міноборони, представниці внесених до оновленого списку професій віком від 18 до 60 років мають стати на військовий облік протягом 2022 року.

Як вже писав Типовий Франківськ,напередодні петиція про скасування наказу Міністерства оборони України щодо розширення переліку спеціальностей жінок, які підлягають військовому обліку, на сайті президента набрала необхідні для розгляду понад 25 тисяч голосів. Тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

На сайті парламенту тексту законопроєкту 6482, зареєстрованого 28 грудня, наразі немає.

                                                                                                                                   фото з відкритих джерел