Переселенець з Донеччини Віктор Столяренко поділився враженнями від проживання в Івано-Франківську та порівняв його з рідним містом Кіровське.
Зі своїми спостереженнями чоловік поділився на своїй сторінці у Facebook. Він зазначає, що хоче щоб всі помічали такі речі. Зокрема, Віктор виділяє такі речі, як значна кількість спортивних закладів та масових заходів, доброзичливість, допомогу, столи для доміно та кабаки, пише Бліц-Інфо.
За його словами, у Франківську дуже розвинений спорт.
"Я живу на Пасічній і в п'ятихвилинному радіусі від мене знаходиться три великих спортивних комплекси плюс зал для гри в теніс. Я веду здоровий спосіб життя і в мирний час у рідному місті намагався його пропагувати", - зауважує хлопець.
Віктор каже, що веде здоровий спосіб життя, тож завжди був проти будь-яких столів у дворі в рідному місті Кіровське.
"За ними завжди тільки "бухали", мочилися і гадили. Більше нічого. Тут за столом для доміно мужики грати в доміно. Вони навіть без пива це роблять. З пристрастю, з матюками, з криками, але без алкоголю", - дивується переселенець.
Також Віктор приємно здивований великою кількістю безкоштовних масових заходів в нашому місті.
"Це майстер-класи, концерти, виступи, і, звичайно ж, знову спорт. Багато спортивних клубів таким чином намагаються заманити до себе клієнтів, наприклад відкритими тренуваннями. Також безліч заходів проводяться просто так, без видимої для мене комерційної мети, що ще більше додає їм чарівності", - пише Столяренко.
Тішить чоловіка і доброзичливість на вулицях Івано-Франківська.
"Бабуся виходить з автобуса і просто так "в автобус" говорить "щасливої дороги" - для мене це спочатку було дикістю, але потім я став помічати, що і сам стаю більш доброзичливим до перехожих. Друг, який приїхав з Донбасу до мене в гості, був вражений, коли ми з ним перекушували на лавочці і перехожий просто так, проходячи мимо, побажав нам "Смачного" ... Як же швидко до цього звикаєш. Як же це все перенести на Донбас?", - риторично цікавиться Віктор.
Столяренко зауважує, що в Івано-Франківську набагато менше генделиків, аніж у його рідному маленькому Кіровське. Та із захопленням розповідає про безоплатну послугу яку отримав у нотаріуса.
"Мені потрібно було зробити нотаріальну копію паспорта. У нотаріуса мені сказали, що грошей з мене не візьмуть, тому що я переселенець. 60 грн - все таки не 5 копійок. Прикро те, що я знаю, що в моєму Кіровську наші нотаріуси не зробили б знижку в 3 копійки. Я не просив про допомогу, він просто подивився в паспорт і сказав, що грошей з мене не візьме", - наголошує він.
Насамкінець донеччанин зауважує, що йому б хотілось, щоб всі переселенці "привезли додому саме цей позитив, а не нажиті гуманітарні допомоги та вміння відстоювати свої права.
"Я хочу, щоб ми всі навчилися тим речам, які тут сприймаються як належне", - підкреслює Віктор Столяренко.