Logo
14 Травня 2015, 20:45

Документальний фільм про карпатських вівчарів здобув приз знаменитого канадського фестивалю (ВІДЕО)

Український документальний фільм “Жива ватра” режисера Остапа Костюка здобув спеціальний приз журі на канадському міжнародному фестивалі документального кіно HotDocs.

кіно

Міжнародний фестиваль документального кіно HotDocs проходив у Торонто з 23 квітня по 3 травня. Україну на ньому представили картиною, яка була знята в Карпатських горах на Франківщині, “Жива ватра” режисера Остапа Костюка, повідомляє Культпростір.

Фільм розповідає про теперішню Гуцулію і життя карпатських вівчарів.

“Це фільм про людське покликання. Про щоденну працю без вихідних і права на слабкість. Про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи комфорту, і дитинство, яке залишаємо, начепивши на себе ролі дорослих”, – розповідає про фільм Остап Костюк.

“Над фільмом протягом багатьох років працювала велика команда, це унікальний для України проект за складністю і кількістю зйомок, такого до нас точно ніхто не робив. Увагу до фільму глядачів ми відчули під час перших показів на фестивалях “Молодість” і Docudays UA, а ось тепер фільм побачив і оцінив міжнародний глядач”, розповіла Cultprostir Ольга Безхмельніцина, виконавчий продюсер фільму.

У широкий український прокат картина “Жива ватра” вийде восени 2015-го року. Музику до фільму серед інших виконав франківський гурт КораЛЛі.

https://youtu.be/1J2SuPY9cdc