Logo
26 Грудня 2021, 14:03

Дорожники розповіли про ситуацію на дорогах державного значення Прикарпаття

Про ситуацію на дорогах державного значення розповіли у Службі автомобільних доріг Івано-Франківщини. 

Через сильні снігопади протягом минулої доби для забезпечення проїзду дорогами державного значення та протиожеледної обробки було задіяно 55 одиниць спецтехніки. Працювали 74 робітники.

Станом на шосту ранку використано 652 тонни солі та 169 т піщано-сольової суміші. Покриття проїзної частини – чорне мокре, зокрема на Буковельському, Вишківському, Кривопільському та Яблуницькому перевалах, пише Галка.
 
Температура повітря – до 7 градусів морозу. У зв’язку з продовженням снігопадів та хуртовини зберігається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень). На дорогах збережеться ожеледиця.
 
Диспетчери та керівники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області відстежують ситуацію на дорогах у режимі онлайн на всіх напрямках через камери відеоспостереження та дані GPS- трекерів.
 
"Шановні водії, звертаємо вашу увагу на необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами. Рекомендуємо утриматися від далеких поїздок. Бажаємо Вам щасливих та безпечних подорожей!  За потреби радимо звертатися до диспетчерів Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області за телефонами: 067-340-39-62 та 034-272-22-28", - закликають в САД.

 На фото: Дані з камери відеоспостереження Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.