Logo
16 Червня 2021, 14:11

Другий день поспіль: на Тлумаччині люди знову перекрили дорогу

У селі Озеряни, що на Тлумаччині, люди другий день перекривають шлях Р-20 "Тлумач–Городенка". Вони вимагають ремонту доріг місцевого значення.

Про це повідомив один із протестувальників Валерій Комаров, передає Типовий Франківськ із посиланням на Суспільне Карпати.

Сьогодні, 16 червня, на протест вийшло понад 50 жителів сіл Озеряни, Жуків, Яківка, Хотимир та селища Обертин.

"Акція безстрокова, до виконання наших вимог. Хоча б поточний ремонт зробити. Якщо доведеться, дійдемо до кільця у Клубівцях. Там будемо перекривати, щоб був більший резонанс, щоб на нас звернули увагу. Налаштовані рішуче. На наші вимоги ніхто не звертає уваги. Ми минулого року протестували. Нас обіцянками годували, але так нічого і не виконали", – говорить протестувальник.

За словами голови Обертинської громади Віктора Хамута, люди перекривають дорогу у двох місцях. Відтак утворився затор, однак протестувальники періодично пропускають автомобілі.

"Тих людей, від яких залежить ця тема (ремонт доріг – ред.) нема і не було ще", – сказав голова громади.

Нагадаємо, вчора, 15 червня, приблизно 30 жителів сіл Озеряни, Жуків, Яківка, Хотимир та селища Обертин вийшли на протест та перекрили дорогу Р-20 "Тлумач–Городенка". Люди вимагають ремонту доріг місцевого значення. Автошлях перебуває на балансі ДП "Дороги Прикарпаття".

 

Фото: Суспільне Карпати