Logo
22 Вересня 2019, 14:55

"Друзям" - 25 років: як змінилися герої легендарного серіалу

Уультовому комедійному серіалу 90-х під назвою "Друзі" виповнюється 25 років.

За цей час американський ситком полюбився мільйонами глядачів з усього світу, а шанувальники досі цитують уривки з нього. Також фанатам настільки сподобалася історія про шістьох друзів з Нью-Йорка, що вони знову і знову переглядають серіал, сміючись і плачучи разом з героями.

На честь ювілею серіалу OBOZREVATEL зібрав знімки, які наочно показують, як герої виглядали в момент нашого з ними знайомства і зараз.

"Друзі" — це комедійний американський ситком, який вийшов на телевізійні екрани 22 вересня 1994 року і протягом десяти сезонів розповідав про життєві пригоди шістьох друзів з Нью-Йорка: Моніки, Рейчел, Фібі, Чендлера, Джої і Росса. Спочатку він повинен був називатися "Кафе Безсоння", потім його перейменували в "Друзі, як ми", "Шестеро, як один" і тільки в кінці прийшли до тієї назви, під якою серіал і вийшов.

Кортні Кокс (Моніка Геллер)

Дженніфер Еністон (Рейчел Грін)

Ліза Кудроу (Фібі Буффе)

Меттью Перрі (Чендлер Бінг)

Метт Леблан (Джої Тріббіані)Девід Швіммер (Рос Геллер)З моменту свого виходу серіал "Друзі" отримав не лише прихильність мільйонів глядачів по всьому світу, а й величезну кількість нагород, серед яких найпрестижніші телевізійні нагороди "Eммі" і "Золотий глобус".