Logo
12 Вересня 2022, 09:01

Дуже хотів до Румунії: тікаючи від прикордонників калушанин зламав ногу

На Закарпатті в рамках оперативно-профілактичних заходів «Рубіж-2022» прикордонники відділення «Великий Бичків» зупинили чергових втікачів від мобілізації.

Двох чоловіків, які вийшли з автомобіля та побігли до річки Тиса, якою проходить кордон з Румунією, помітив прикордонний патруль.

Законні вимоги охоронців кордону чоловіки проігнорували та спробували втекти, аби незаконно перетнути кордон. Військовослужбовці розпочали переслідування правопорушників. Одного із них затримали одразу, інший, тікаючи від прикордонників, зістрибнув із бетонного берегоукріплення впав та травмував ногу. Чоловіку викликали карету швидкої допомоги. Згодом лікарі діагностували у нього два перелами та наклали гіпс.

Обидва затриманих є мешканцями міста Калуш.

Прикордонники склали на них протоколи про вчинення правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Вчинення вказаного правопорушення тягне за собою накладення штрафу від 3 400 грн до 8 500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Варто зауважити, що від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України, на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону зафіксували 11 випадків загибелі військовозобов’язаних чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон.

Десятеро із них потонули, перепливаючи Тису, ще один помер від переохолодження, долаючи засніжене високогір’я. Двоє утікачів доставили у лікарню з обмороженням кінцівок.

Закликаємо усіх громадян не порушувати Закони України та не наражати на небезпеку своє здоров’я та життя.