Logo
9 Липня 2019, 15:44

Дві медалі Всеукраїнських ігор з легкої атлетики здобув ветеран спорту з Калуша

Днями в спортивному комплексі «Олімпійські резерви» в місті Дніпро пройшли фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту з легкої атлетики пам’яті Михайла Баки.

За підтримки Наглядової ради ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» мав можливість взяти в них участь 56-річний провідний фахівець відділу безпеки та режиму підприємства Іван Дзуль, пише Нафтохімік-Калуш.

Спортсмен «КАРПАТНАФТОХІМу» в Дніпрі виступав за збірну команду Івано-Франківської області, яка мала в своєму складі всього чотирьох атлетів-ветеранів, але в підсумку посіла в загальнокомандному заліку четверте місце. І посприяв тому, що вона піднялась на таку високу позицію в турнірній таблиці, Іван Дзуль. У віковій групі 55+ він став чемпіоном і призером літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту, представляючи підприємство та обласну легкоатлетичну команду в двох бігових видах програми.

У перший день фінальних змагань провідний фахівець «КАРПАТНАФТОХІМу» переміг у забігу на 400 метрів, подолавши цю дистанцію з новим рекордом Івано-Франківської області серед ветеранів спорту відповідної вікової групи – 1 хв. 05,34 сек. А на другий день змагань він здобув срібну медаль з бігу на 200 метрів, також встановивши новий рекорд області, який тепер у віковій групі ветеранів спорту від 55 до 59 років становить 30,15 сек. Це також вагомий успіх калуського ветерана-легкоатлета, адже досі він ніколи на офіційних змаганнях не брав участь у бігу на цю дистанцію.

Попередні рекорди області з бігу на 400 і 200 метрів серед ветеранів спорту вікової групи 55+ належали викладачу Івано-Франківського медуніверситету, заслуженому працівникові фізичної культури і спорту України Ярославу Остафійчуку. Встановлені вони були відповідно в 2011 та 2014 роках і становили 1 хв.10,57 сек. та 30,82 сек.

Цього року українські ветерани легкої атлетики, в тому числі й Іван Дзуль, ще можуть себе проявити на ІV Європейських іграх майстрів та чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Вони проводитимуться в Турині та Венеції в третій декаді липня та першій декаді серпня.