Logo
4 Січня 2022, 21:02

Дві прикарпатські лікарні отримають апарати ШВЛ від Угорщини

Дві прикарпатські лікарні отримають апарати ШВЛ, як спонсорську допомогу від відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні.

Про це пише Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА.

Сьогодні, 4 січня,  відбулася поставка двох апаратів штучної вентиляції легень в КНП "Обласна клінічна лікарня ІФ ОР" та одного апарату в КНП "Коломийська інфекційна лікарня КМР".

Отримання дороговартісного обладнання стало можливим завдяки проєкту, реалізували який за підтримки Міністерства зовнішніх відносин та Міністерства економіки Угорщини.
Також в рамках заходу директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко вручив подяки представникам уряду Угорщини за допомогу та сприяння в боротьбі з коронавірусною хворобою.

Нагадаємо, що раніше Івано-Франківщина вже отримувала таку допомогу від Угорщини, а саме 8 апаратів ШВЛ високого класу, які були розподілені в одні з лікарень, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19.
Також керівник ДОЗ ОДА відзначив, що завдяки такій допомозі вдалося врятувати не одне життя. Таке обладнання сприяє своєчасному наданню якісної високоспеціалізованої медичної допомоги, а особливо в період збільшення випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

"Ми щиро вдячні, за допомогу та розуміння. Всім бажаємо міцного здоров’я та веселих свят" - додав Ігор Дмитренко у вітальному слові.