Logo
20 Травня 2019, 10:43

Двоє франківців везуть медалі з кубку Європи зі спортивної ходьби

У місті Алітус (Литва) завершився кубок Європи зі спортивної ходьби серед чоловіків і жінок.

Легкоатлет з Івано-Франківська Валерій Літанюк у складі збірної України став переможцем Кубку Європи зі спортивної ходьби на 50 км у командному заліку серед чоловіків, пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу міської ради.

А найкраща спортсменка Івано-Франківська 2018 року Христина Юдкіна тепер володарка кубку Європи зі спортивної ходьби на 50 км у командному заліку серед жіночих команд

Обидвоє наших скороходів показали свої найкращі результати: Валерій фінішував 7-м із часом 3:51:27, а Христина була 8-ю з часом 4:19:57.

Вітаємо чемпіонів і бажаємо вдалого старту на чемпіонаті світу, який відбудеться в Катарі.