Logo
12 Березня 2020, 19:30

Двоє відомих франківських акторів знялися в історії кохання

В основі “Казки старого мельника” – історія кохання та український фольклор.

У фільмі зіграли Ірма Вітовська, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Євген Нищук та багато інших відомих акторів, пише Нове українське кіно.

За сюжетом головні герої Христина та Миколка проходять випробування – їм доводиться боротися із силами зла. В головному двобою традиційно зійдуться сили добра і зла.

В основу сценарію лягла дитяча книга “Казка старого мельника” Сергія Ухачевського. Зйомки стрічки проходили з 2014 по 2015 рік у Києві, Пироговому, Шипоті, Синевирі, Невицькому та в Олеському замках.

Головні ролі у фільмі зіграли: Анна Кошмал, Валентин Томусяк, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Олеся Жураківська та інші.

Вихід стрічки був анонсований ще на весну 2016 року, проте пізніше виробництво було призупинено і кілька років прем’єра переносилась. 11 березня за результатами обговорення членами Ради з державної підтримки кінематографії було прийнято рішення про надання держпідтримки прем’єрним показам картини. Одночасно з’явився тизер з анонсованою датою прем’єри – а саме 16 квітня.