Logo
31 Серпня 2017, 18:30

Двоє лікарів з Івано-Франківщини увійшли до 20-ки найкращих медиків України (ВІДЕО)

Людмила Андріїшин, очільниця обласного госпісу, та Степан Лабенський, травматолог обласної клінічної лікарні, – серед двадцяти найкращих лікарів країни.

медик

На засіданні 30 серпня комісії обласної ради з питань охорони здоров’я привітали номінантів на відзнаку за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона”, пише Галка.

https://youtu.be/xGX2ruh2nVk

Голова комісії Манолій Піцуряк повідомив, що в обласну раду надійшов лист від Василя Князевича, голови рад Поважної ради, відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона”. Йдеться про те, що з усієї країни на цю премію було номіновано 20 медиків. З них обрали п’ятьох, які отримали  відзнаки та грошову нагороду у розмірі 100 тисяч гривень. Тим не менш, решту номінантів також вирішили привітати.

Микола Стовбан, в.о. директора департаменту охорони здоров’я, повідомив, що місцевих медиків на премію висувала експертна рада, але голосували за них представники інших областей. Внесок у розвиток паліативної допомоги Людмили Андріїшин та те, що  травматолог Степан Лабенський протягом 40 років рятує життя людей, вразило суддів премії.

https://youtu.be/MeabCO1WqFk

Андріїшин зауважила, що шкодує, що не отримала грошову нагороду, яку ручали переможцям  “Ордену Святого Пантелеймона”, адже ці кошти потрібні відділенню паліативної допомоги.

“Ми збираємо кошти на другу машину для виїзного відділення паліативної допомоги”, -сказала вона.

За словами Андріїшин,необхідна машина-трансформер, щоб перевозити бригаду медиків і важкохворих. На неї наразі зібрали 400 тисяч гривень. Зараз в лише один автомобіль паліативної допомоги обслуговує мешканців усієї області. Тому вона попросила депутатів сприяти виділенню коштів на другий.