Logo
23 Лютого 2023, 17:14

Двох мешканців Косівщини ошукали шахраї

Незважаючи на постійні застереження поліції, жителі області потрапляють на «гачки» шахраїв. Найчастіше люди потерпають під час продажу та купівлі онлайн-товарів, а також від телефонних аферистів. Одразу два випадки шахрайств зареєстрували косівські поліцейські за минулу добу, пише Типовий Франківськ з посиланням на поліцію області.

43 - річна мешканка Косова на одному із сайтів створила оголошення про продаж одягу. Невдовзі їй написала невідома особа на мобільний телефон та повідомила, що хоче придбати товар за допомогою «OLX-доставки» та скинула посилання. Жінка зайшла за нього, вписала свої банківські дані і за лічені хвилини з її рахунку зникли понад 20 тисяч гривень.

А до 61-річної жінки, що проживає на Косівщині, зателефонував начебто працівник банку і повідомив, що її розрахункову карту заблоковано. Шахрай запропонував потерпілій відновити карту через мобільний додаток. Довірлива жінка ввела персональні дані та підтвердила операцію, що надійшла в повідомленні від шахрая. Відтак з банківського рахунку жінки зникли понад 16 тисяч гривень.

За фактами шахрайських дій косівські правоохоронці розслідують кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України.

 

 

 

Фото з відкритих джерел