Logo
2 Липня 2015, 08:51

Дитмайданчик, амфітеатр, велодоріжки та майданчик для собак, - франківцям презентували проект «Еко-парку» коло озера (ФОТО)

В Івано-Франківську відбулася презентація проекту «Громадського Еко-парку», метою якої було ознайомити громадськість міста та владу із проектом облаштування відпочинкової зони біля міського озера з боку вул. Гурика та Ленкавського.

1

За словами авторів проекту, вони працювали над його створенням цілий рік, проте не шкодують витраченого часу, адже сподіваються, що їх робота принесе користь для міста та його жителів, пише Бліц-Інфо.

"Проект розроблявся з погляду функціональності та збереження зеленої зони нашого міста. Оскільки вона на сьогоднішній день є у занедбаному стані, ми розробили проект "Еко-парку" де будуть дитячі майданчики, амфітеатр, зони відпочинку для сім'ї, дитяче кафе, фонтани, лабіринти, велодоріжки, майданчик для вигулу собак  та багато інших цікавинок", - розповіла автор проекту Мар'яна Кожушок.

Дуже важливою складовою Еко-парку буде дитячий майданчик.

"Сьогодні у Франківську дуже мало дитячих майданчиків.Оскільки у мене двоє дітей, то я вирішила сконцентруватись саме на розробці такого простору для дітей. Він має бути виготовлений з екологічно чистих матеріалів у спокійних кольорах, щоб діти могли весело відпочивати і гратися", - поділилася атор проекту дитячого майданчику Шестерняк Іванна.

Як підсумував завідувач кафедри дизайну і мистецтвознавства Михайло Станкевич , сьогодні ми бачимо можливість нашого міста чимось себе виокремити, показати його індивідуальність саме за рахунок зелених відпочинкових зон.

"Ці проекти, які дівчата представляють сьогодні, направлені на те, щоб зробити в Івано-Франківську якусь родзиночку. Якщо ми хочемо щоб нас цінували і ми мали щось своє, нам потрібно не забудовувати місто вщент, а потрібно працювати, щоб воно мало особливу красу. Цей проект потрібно доповнити ще якимись фігурними групами, які є зараз модні у світі, щоби туристи хотіли приїхати в Івано-Франківськ подивитися що у нас є" - вважає Станкевич.

2

3

4

5

6

7

8

9

10