Logo
15 Вересня 2020, 11:02
Теги: Прощук

Едуард Прощук: На Прикарпатті активно відбудовують пошкоджені дамби після червневого паводку

50 мільйонів гривень для капітального будівництва 9 об'єктів водного господарства на Прикарпатті.

Про це повідомив народний депутат від 85-округу Едуард Прощук, пише Типовий Франківськ.

Як зазначає нардеп, Дністровське басейнове управління водних ресурсів отримало кошти необхідні для ліквідації наслідків червневих повеней.

"З керівником служби Роман Михайлюк проінспектували хід будівництва одного з найбільших зруйнованих об’єктів в селі Воскресінці на Коломийщині. Залучено 10,5 мільйонів гривень. Тут вже відвели воду, щоб укріпити 230 метрів пошкодженої дамби на річці Прут та збудували перегородки. Це дозволить у разі великого паводку уникнути затоплення села Воскресінці та частини Коломиї. Якщо погода сприятиме об’єкт здадуть вже на початку жовтня", - каже народний депутат Едуард Прощук.

Також є кошти для відновлення дамб на Калущині в селі Перевозець (4 млн грн) і в селі Бабин Середній (4.5 млн грн)

"Щоб не латати проблеми та не займатись подоланням жахливих наслідків стихії потрібно впроваджувати протипаводкові заходи. За моєї ініціативи уже створена робоча група для розробки протипаводкової стратегії. З колегами в екокомітеті зараз активно працюємо над законодавчою базою, адже це основа. В середу, на засіданні Уряду очікуємо виділення додаткового фінансування для управління водних ресурсів - близько 120 мільйонів гривень. Службі важливо у цьому році освоїти кошти і розпочати роботи", - додає нардеп.