Logo
18 Листопада 2020, 20:50
Теги: Прощук

Едуард Прощук: Далі створення РДА, Верховна Рада підтримала законопроект, що продовжує децентралізацію

Народний депутат Едуард Прощук повідомив про те, що пленарний день у Верховній Раді видався супернасиченим.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, пише Типовий Франківськ.

У другому читанні прийняли законопроект 3651-д, який продовжує децентралізацію. Він дає змогу створити райдержадміністрації в нових районах та працювати новообраним органам місцевого самоврядування. Врегульовує зокрема питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та зобов’язань у громадах.

Підтримали постанову про завчасне інформування громадян в разі посилення карантинних заходів. Це особливо важливо для бізнесу, адже підприємці закуповують товари й продукти заздалегідь та планують свою діяльність.

Також, Едуард Прощук повідомив, що під час голосування за постанову про скасування карантину вихідного дня його кнопка не спрацювала.

"Не вистачило голосів, на жаль, за постанову про скасування карантину вихідного дня. Я голосував "за", адже розумію, як важко в нинішніх умовах малому бізнесу. З якихось причин, моя кнопка не спрацювала. Із цього приводу написав заяву на ім’я голови ВРУ, щоб мій голос врахували "за", - йдеться у дописі.

Народний депутат наголосив, що потрібно врегулювати тему введення касових апаратів. 

"Що стосується РРО(реєстраторів розрахункових операцій - ред.) для підприємців? Деякі журналісти пишуть, що Рада не підтримала перенесення РРО, але це не так. До повторного першого читання зміст законопроекту, фактично, був спотворений. Саме тому депутати такою значною кількістю голосів не підтримали його. Погоджуюсь, врегулювати тему введення касових апаратів потрібно та, можливо, сьогодні, в час пандемії, карантинних обмежень та карантину вихідного дня це не на часі, - наголосив Едуард Прощук.