Logo
20 Червня 2020, 10:30

Едуард Прощук: Посилюємо відповідальність за браконьєрство та підвищуємо штрафи

Цього тижня парламент підтримав законопроект екологічного спрямування.

Про це повідомив народний депутат від №85 округу Едуард Прощук, пише Типовий Франківськ.

"Друзі, цей парламентський тиждень видався дуже насичений. На закінчення робочого дня хочу поділить декількома законопроектами екологічного спрямування, які цього тижня підтримав парламент, співавтором яких мені дуже приємно бути", - йдеться в дописі.

Додає, що перше читання пройшов законопроект про охорону водних біоресурсів та середовища їх існування. Розроблений, щоб посилити відповідальність за браконьєрство, порушення правил користування водними біоресурсами, їх забруднення тощо. Посилюємо відповідальність та підвищуємо розміри штрафів.

Також парламент прийняв в цілому проект закону, який спрощує під час карантину процедуру отримання оцінки впливу на довкілля, а саме скасовує громадські слухання - проект закону про внесення змін до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

"Цим рішенням, прибравши на час дії карантину COVID-19 очні громадські слухання, ми розблоковуємо господарську діяльність, будівельні проекти тощо. Всі інші норми залишені без змін, уточнивши способи подачі громадських пропозицій", - зазначив нардеп.