Logo
22 Лютого 2021, 20:34

Едуард Прощук: Управління водними й лісовими ресурсами залишилось у підпорядкуванні Міністерства захисту довкілля

Управління водними ресурсами та лісовою галуззю залишилось у підпорядкуванні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

"Важливу екологічну складову врахували, як результат реорганізація завершилась успішно для виконавчої влади (ЦОВВів), екокомітету, природоохоронних організацій та найголовніше для навколишнього середовища", - зазначив Едуард Прощук, ідеться на сайті народного депутата. 

Нагадаємо, народний депутат України, член комітету з питань екології та природокористування Едуард Прощук неодноразово виступав з пропозицією, що ліс та воду не можна віддавати в Міністерство аграрної політики та продовольства. Адже така зміна призведе найперше до порушення басейнового принципу управління водними ресурсами. А це тягне за собою невиконання взятих Україною на себе зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейськими Союзом, які для держави є пріоритетними. Натомість зараз Україні важливо думати про збереження природного ресурсу.

Едуард Прощук висловив подяку усім, хто боровся та відстоював необхідність залишити Держводагентство й Держлісагентство у Міністерстві захисту довкілля: колегам, екологічній спільноті, зоозахисним та екоорганізаціям за відстоювання позиції, неодноразові звернення та захист довкілля країни.