Logo
17 Липня 2019, 08:10

Едуард Прощук з представниками партії «Слуга народу» оглянули Домбровський кар’єр

Кандидат у народні депутати у 85-у окрузі Едуард Прощук від «Слуги народу» відвідав Домбровський кар’єр.

Разом із представниками партії оглянули об’єкт, долю якого потрібно першочергово вирішити. Адже екологічні проблеми у Калуському районі несуть загрозу національного масштабу.

Домбровський кар’єр в Калуші загрожує екологічною катастрофою. Якщо рівень розсолів сягне водоносного горизонту це може призвести до прориву в річку Сівка й розсоли миттєво потраплять у Лімницю та Дністер – це загрожує регіону залишитись без питної води.

Під час візиту на Домбровський кар’єр Едуард Прощук наголосив на потребі комплексного вирішення проблеми. Зокрема, на необхідності застосування новітніх наукових та інженерних підходів, які б дозволили захистити навколишнє середовище від негативних впливів та водночас мати змогу ефективно продовжити виробництво на цій ділянці.

«Перш за все необхідно створити робочу групу та провести аудит того, в якому стані зараз родовище. Повний аудит стану цього об’єкту – це першочергове завдання. Вважаю, що цей процес має бути запущений заново із залученням провідних фахівців галузі. Разом потрібно напрацювати чіткий план виведення підприємства із того стану, у якому воно зараз опинилося. Адже Домбровський кар’єр з початку 90-х років фактично кинули напризволяще», - зазначив Едуард Прощук.

Під час цього візиту представники партії «Слуга народу» наголосили на неприпустимості знищення цінних природних ресурсів Калущини. Також кандидат у народні депутати пообіцяв взяти це проблемне питання на Івано-Франківщині під особистий контроль.

«Ці території є потенційною сировинною базою, які могли би стати основою для захисту індустрії регіону. Це колосальний ресурс!», – підсумував він.

Довідка про кандидата:

Едуард Прощук – 37 років, народився в місті Калуш. Підприємець у другому поколінні, його сім’я понад 20 років випікає хліб для рідного краю. Разом із дружиною виховує двох синів. Освіта вища – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю – фінанси, та Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА (Master of Business Administration). З 2018 року – аспірант у ПНУ імені В. Стефаника за спеціальністю – публічне адміністрування. Меценат, успішний управлінець, заступник голови правління Споживспілки в Івано-Франківській області.

Майстер спорту. Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України. Активно підтримує юних спортсменів. За останні роки створив декілька Дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортклубів з вільної боротьби. Їхні вихованці здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів.

Йде працювати у Верховну Раду, аби нарешті вирішити регіональні проблеми (екологія, дороги) та розвивати місцеву медицину, освіту, спорт.