Logo
30 Жовтня 2020, 18:45
Теги: Прощук

Едуард Прощук: залучили 10 мільйонів гривень субвенції на медичне обладнання

У четвер, 29 жовтня, народний депутат Едуард Прощук передав необхідне обладнання для медичних закладів на Рогатинщині й Калущині. Обладнання закуплено за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток громад, відповідно до потреб лікарень.

У червні Едуард Прощук подав звернення до Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова щодо необхідності оновити медичне обладнання у лікарнях округу за рахунок субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток громад.

Як наголошує народний депутат, звернення формували разом із керівниками лікарень відповідно до потреб медзакладів, пише Типовий Франківськ.

"Вдалось придбати медичного обладнання на майже 10 мільйонів гривень. Була можливість залучити ці кошти на будівництво інфраструктурних об'єктів, але у важкий час пандемії вкрай важливо допомогти медикам. Вони, як ніхто інший, потребують підтримки. Разом з керівникамизакладів визначили пріоритети, щоб покращити умови праці для медиків та рівень обслуговування для пацієнтів",- прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Для Рогатинської центральної лікарні придбали й передали: хірургічно-рентгенодіагностичну систему типу С з цифровою обробкою зображення та Лапароскопічну стійку. Також операційний стіл - рентген прозорий електричний з комплектом пристосування.

В Калуську районну лікарню: два апарати ШВЛ, монітори пацієнта, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор та переносний апарат УЗД.

Для Центральної лікарні Калуської міської та районної ради: рентгенівсько-діагностичний комплекс з цифровим зображенням та біохімічний аналізатор.

Раніше, у цій лікарні найновіший рентген апарат був 1986 року випуску. А за допомогою біохімічного аналізатора Калуська ЦРЛ тепер має можливість робити аналіз на антитіла до COVID-19