Logo
30 Липня 2020, 18:00
Теги: Прощук

Едуард Прощук звернувся до Держагентства автодоріг щодо ремонту дороги на Рогатинщині (документ)

Під час робочого візиту народного депутата Едуарда Прощука до Рогатинського району місцеві мешканці звернулися з проханням добитися ремонту дороги міжнародного значення М-12, яка проходить через Рогатин в напрямку Тернополя.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомивнародний обранець. За його словами, ця дорога - частина довгого європейського маршруту з Бреста через, Францію, Чехію й Україну далі на схід.

Однак цим маршрутом через жахливий стан доріг на Прикарпатті великий міжнародний транспорт не курсує, пише Типовий Франківськ.

«Одразу після зустрічі з мешканцями звернувся до Державного агентства автомобільних доріг, адже ремонт цієї дороги відновить рух міжнародного транспорту, а відтак сприятиме розвитку регіону»,- відзначив Едуард Прощук. 

Наразі готують кошторисну документацію про вартість ремонту, етапи проекту та можливі терміни виконання.

«Надалі планується звернення до Уряду та вищих інстанцій щодо фінансування для виконання подальших дій»,- додає Едуард Прощук.

Зазначимо, Прикарпатті дорога проходить через маршрут Помонята - Княгиничі - Залужжя - Рогатин - Вербилівці - Кутці - Пуків - Лопушня.