Logo
18 Червня 2020, 17:13

Едуард Прощук:Екологічний комітет напрацьовує стратегію національної політики в лісовій галузі

Екологічний комітет на черговому засіданні прийняв рішення про створення робочої групи для розробки стратегії національної політики лісової галузі.

Про це йдеться на сайті нардепа.

«Вдячний колегам за цю ініціативу! Питання лісового господарства, раціонального використання та захисту лісового ресурсу потребує негайного реагування. Саме тому спільно з члена профільного комітету беремось до розробки стратегії», – прокоментував діяльність народний депутат Едуард Прощук.

Народний депутат зазначив, що системно інформуватиме про напрацювання стратегії національної політики лісової галузі.

Едуард Прощук додав, що члени екологічного комітету офіційно звертаються до Кабінету міністрів України щоб відстояти неможливість приєднання державного лісового агентства до міністерства агропромислового комплексу.

«Логічно, коли лісове агентство під опікою міністерства природи, адже ліси національні парки, заказники, заповідники це екологія. Щоб напрямок функціонував якісно, щоб фахово ним керувати не можна поєднувати лісовий фонд та аграрну сферу, так як і не можна було поєднувати Міністерство енергетики та захисту довкілля в одне відомство», – додав депутат Верховної Ради Едуард Прощук.