Logo
3 Липня 2019, 19:55

Едуарда Прощука підтримав легендарний тренер Ігор Барна

Кандидат у народні депутати Едуард Прощук від "Слуга народу" зустрівся із легендарним тренером Ігорем Барною, який став для нього «духовним батьком». Нагадаємо, Едуард Прощук йде у Верховну Раду від рідного округу №85 (Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького).

Калушанин, майстер спорту із вільної боротьби, а зараз президент Федерації вільної боротьби в Івано-Франківській області Едуард Прощук поспілкувався із наставником та заслуженим тренером України Ігорем Барною. Під час зустрічі говорили про політику, розвиток спорту та згадували юні роки.

Тренер Ігор Барна пригадує, що завжди пам’ятав Едуарда як високоморального та інтелектуального учня, спортсмена та чоловіка. «Він в мене тренувався з першого класу, та вже тоді мав гострий розум та добре почуття гумору. Розумною дитиною ріс. Його люблять і поважають», - відзначив наставник.

Ігор Барна наголосив, що підтримує кандидата в його політичних починаннях. «Порядні, розумні люди потрібні політиці навіть більше, ніж в будь-якій іншій роботі. Наші громадяни мають зрозуміти, що такі якості, як моральність будуть у нього проявлятися завжди. Він такий в усьому», - говорить про свого вихованця Ігор Барна.

Довідка про кандидата:

Едуард Прощук – 37 років, народився в місті Калуш. Підприємець у другому поколінні, його сім’я понад 20 років випікає хліб для рідного краю. Разом із дружиною виховує двох синів. Освіта вища – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю – фінанси, та Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА (Master of Business Administration). З 2018 року – аспірант у ПНУ імені В. Стефаника за спеціальністю – публічне адміністрування. Меценат, успішний управлінець.