Logo
18 Вересня 2022, 08:45

Екс-керівник лісового господарства Прикарпаття став заступником командира 68-ї бригади ЗСУ

Саме цієї бригади захищають Україну багато працівників галузі.

Колишнього керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Олега Ярошика призначено заступником командира 68 бригади Збройних сил України.

Саме таке місце служби було вибрано не випадково, адже в лавах саме цієї бригади захищають Україну багато працівників галузі, інформує Типовий Франківськ із посиланням на ПІК.

«Значною мірою бригада сформована з хлопців, які мешкали в західних областях України. Серед них – працівники лісового господарства, які довгий час разом працювали, а тепер пліч-о-пліч боронять рідну землю. Тут проходять військову службу 47 працівників прикарпатських лісгоспів, роботу яких я координував в управлінні лісового та мисливського господарстсва», – розповів в телефонній розмові Олег Ярошик.

За його словами, серед воїнів бригади є загиблі з нашої області.

«На жаль маємо і бойові втрати. Передусім хочу згадати тих хлопців, своїх колег, котрих з нами уже немає. Нехай спочивають з миром Белюженко Руслан та Качкан Віталій – справжні Герої, пам’ять про яких завжди буде в наших серцях», – зазначив Олег Ярошик.