Logo
4 Листопада 2014, 18:10

Екстремали скаржаться, що майбутній скейт-парк буде непридатний для користування (ФОТО)

Екстремали Івано-Франківська у вівторок, 4 жовтня, зареєстрували звернення до мера Віктора Анушкевичуса.

скейт4

У ньому міського голову просять втрутитися у процес будівництва скейт-парку на березі міського озера. Наразі, згідно висновків Федерації Екстремальних Видів Спорту України, покриття майданчика виготовлене з порушеннями норм, станом на 01.11.2014 р. не відповідає вимогам та є непридатним для занять екстремальними видами спорту, пише «Галка».

Навколо майданчику вже встановлені опори для огорожі, що скоріш за все, унеможливлює використання техніки для завершення робіт з виготовлення належного і рівного покриття. А те, що є на даний момент – не підлягає експлуатації та є травмонебезпечним. Тож екстремали Івано-Франківська не матимуть змоги тренуватись на даному майданчику, повідомив «Галці» один з активістів Назар Назарук. А ще у екстрималів є зауваження до огорожі майданчику. Відповідно до проекту там передбачена сітка з діаметром комірки 2 см. Натомість Халах М. М. та виконавець робіт пропонують використати сітку з діаметром комірки 5 см. Тож молодь просить міського голову звернути увагу на неналежне виконання робіт та використання коштів.

Тим часом начальник управління капітального будівництва МВК Володимир Ковальчук у розмові з «Галкою» повідомив — фахівці розглядають два варіанти завершення робіт. Зокрема можуть спробувати відшліфувати існуючий шар бетону, або ж залити нове, гладке покриття. Існуюча огорожа, переконує, цим роботам не зашкодить.

скейт

скейт1

скейт2

скейт3