Logo
9 Червня 2022, 16:16

Ердоган не допустить Фінляндію і Швецію в НАТО, "поки в їхніх парламентах є терористи"

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган не дозволить вступити в НАТО країнам Північної Європи, "поки в їхніх парламентах є терористи".

Це, зокрема, стосується Фінляндії і Швеції, які висловили бажання приєднатися до Північноатлантичного Альянсу.

З відповідною заявою Ердоган виступив на спільній пресконференції з президентом Венесуели Ніколасом Мадуро, пише "Європейська правда".

"Як ви всі знаєте, на даний момент Швеція є країною, в якій розповсюджується терористична організація PKK/YPG/PYD. Навіть у їхніх парламентах є терористи", – сказав Ердоган.

Президент Туреччини переконаний, що цим країнам не можна дозволити вступити до НАТО, поки ватажки терористів беруть активну участь у політичному житті країн.

"Поки ці терористи залишаються у парламентах, і поки терористичні організації продовжують проводити демонстрації із зображеннями ватажків терористів на вулицях Стокгольма, і поки вони роблять це під захистом шведської поліції, і поки шведське державне телебачення продовжує транслювати інтерв’ю з лідерами терористів, ми не можемо сказати їм: "Вперед, будь ласка, приєднуйтесь до НАТО", – додав турецький президент.

За словами Ердогана, "подібними видами діяльності" нібито займається і Фінляндія.

 

 

 

Фото з відкритих джерел