Logo
20 Квітня 2023, 15:06
Теги: ЄС, санкції

ЄС готує нові санкції, окремі країни наполягають на включенні атомного сектору РФ

Європейська комісія цього тижня працює над новим пакетом санкцій проти Росії, повідомляє видання Politico 20 квітня з посиланням на чотирьох дипломатів.

За їхніми словами, Комісія повідомила послів країн ЄС, що цієї п’ятниці їх запросять на закритий брифінг щодо запланованого змісту нового пакету.

При цьому, додає Politico, Німеччина вимагає включити в пакет санкції проти російського атомного сектору, передає Типовий Франківськ.

Про це також повідомляє американський канал CNBS з посиланням на документ, який отримала його редакція, передає Типовий Франківськ.

«Німеччина, Польща та кілька інших країн ЄС просувають санкції проти російської атомної енергетики на тлі пошуків блоком нових шляхів знизити доходи Кремля під час вторгнення Москви до України», – йдеться в повідомленні.

За даними каналу, Польща та країни Балтії також закликали до санкцій проти цивільної атомної енергетики, імпорту діамантів із Росії, надання послуг з інформаційно-комунікаційних технологій російським державним компаніям, а також проти імпорту нафти по трубопроводу «Дружба».

 

 

Фото з відкритих джерел