Logo
21 Листопада 2022, 21:03

ЄС виділив 16 мільйонів євро на навчання українських військових

Європейський Союз виділив 16 мільйонів євро для місії з надання військової допомоги Україні, мета якої полягає в навчанні українських військових.

Як зазначається в заяві Ради ЄС, яка розпочинає роботу місії з надання військової допомоги для продовження підтримки України проти російської агресивної війни, відповідні рішення ухвалені з урахуванням оперативних потреб України.

Зокрема, мета місії, офіційно створеної 17 Жовтня, – посилити військові спроможності Збройних сил України з метою захисту територіальної цілісності та суверенітету України в межах її міжнародно визнаних кордонів, а також для захисту цивільного населення.

При цьому сьогодні Рада ЄС схвалила заходи допомоги в рамках Європейського фонду миру на суму 16 мільйонів євро для підтримки нарощування потенціалу ЗСУ за участю місії з надання військової допомоги.

Гроші спрямують на фінансування надання країнами-членами ЄС боєприпасів, військової техніки та платформ для доставки летальної зброї, а також для транспортування, охорони, обслуговування та ремонту техніки, яка фінансується в рамках цієї допомоги.

 

 

 

Фото з відкритих джерел