Logo
3 Травня 2024, 13:31

"Євробачення-2024": Україна знову піднялася в букмекерському списку потенційних переможців

Букмекери "Євробачення-2024" вкотре оновили свої прогнози щодо претендентів на перемогу у конкурсі. Представниці України alyona alyona і Jerry Heil тривалий час були у п'ятірці фаворитів, але зараз вони знову піднялися у букмекерській таблиці.

Змінилося не лише місце України, але й Хорватії. Зараз країна посідає перше місце у рейтингу букмекерів. Довгий час фаворитом був співак Nemo з піснею "The Code", який представлятиме Швейцарію, але виконавець Baby Lasagna з хітом "Rim Tim Tagi Dim", несподівано посунув конкурента. Його шанси на перемогу складають 23%, натомість у Nemo – 18%.

Трійку фаворитів закриває Україна. Дует alyona alyona та Jerry Heil зі своєю піснею "Teresa & Maria" посунули представницю Італії Анжеліну Манго з композицією "La noia". А також українки залишили позаду артиста з Нідерландів Йоста Кляйна та його пісню "Europapa". Зараз ймовірність перемоги співачок зросла до 10%.

Десятка лідерів:

Франція – Slimane "Mon amour";
Ізраїль – Eden Golan "Hurricane";
Ірландія – Bambie Thug "Doomsday Blue";
Греція – Marina Satti "Zari";
Велика Британія – Olly Alexander "Dizzy".

Зазначимо, що прогнози букмекерів змінилися після другої репетиції Jerry Heil та alyona alyona на сцені "Євробачення-2024". Співачки показали фрагмент свого яскравого номера. До слова, постановкою займалася всесвітньовідома режисерка з України Таню Муіньо.