Logo
16 Липня 2020, 16:36

Євросоюз виділив Україні понад 100 млн євро на реформи

Зокрема, з боку України документ підписала віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Гроші нададуть у рамках пакету допомоги ЄС Україні на підтримку малого бізнесу, реформ і подолання наслідків COVID-19.

Зокрема, 60 млн євро виділять на Програму технічного співробітництва 2020 року для підвищення спроможності органів влади проводити реформи в рамках СА з ЄС. Тобто міністерства отримають експертну підтримку при розробленні й впровадженні реформ. Програма також дозволить поліпшити якість законодавчих процесів у парламенті, впровадити реформи у сфері охорони здоров'я тощо.

Ще 25 млн євро спрямують на реалізацію Програми підтримки Євросоюзу для розвитку сільського господарства і малих фермерських господарств в Україні. Малі фермерські господарства зможуть отримати додаткову грантову підтримку. Крім того, програма дозволить удосконалити управління ресурсами в рибному та лісовому господарствах.

У рамках програми «EU4BUSINESS: Підтримка малих і середніх підприємств в Україні» будуть виділені 20 млн євро (на гранти, створення нових робочих місць і розвиток бізнесу на рівні місцевих громад).