Logo
24 Липня 2019, 21:00

Facebook та Instagram вводять обмеження на продаж алкоголю та тютюну

Соцмережа Facebook започатковує нову політику щодо обмеження продажів та демонстрації контенту, пов’язаного з алкоголем і тютюновими виробами. Це стосуватиметься й електронних сигарет. Нові обмеження починають діяти від завтрашнього дня.

Згідно з новою політикою, в Facebook та Instagram забороняються всі приватні продажі, торгівля, передача та дарування алкоголю і тютюнових виробів, заявила прес-секретар соцмережі. Бренди, що розміщують такий вміст, мають обмежувати його демонстрацію для осіб, які не досягли 18 років, повідомляє Inspired з посиланням на CNN.

Нова політика стосуватиметься також будь-яких груп у Facebook, створених для продажу алкоголю або тютюнових виробів. Соціальна мережа звертається до адміністраторів спільнот, попереджаючи їх про зміни.

«Хоча політика компанії вже давно забороняє продаж тютюну та алкоголю на Facebook Marketplace, нове обмеження поширюється на “органічний контент” – звичайні повідомлення від приватних користувачів», – наголошує прес-секретар.

Компанія буде використовувати спеціальні алгоритми та звіти від користувачів, щоб знайти і видалити контент, який порушує цю політику, додали у Facebook.