Logo
28 Жовтня 2014, 18:18

Федір Хашалов продемонстрував нагороди Чемпіонату світу з фітнесу та бодібілдингу (ФОТО)

Франківець Федір Хашалов привіз додому з Чемпіонату світу з фітнесу та бодібілдінгу, який відбувався в Монреалі, золоту нагороду чоловічої категорії «Фітнес» та срібну  нагороду змагань з парного бодібілдінгу.

федя1

Сьогодні чемпіон продемонстрував нагороди та отримав від керівництва Івано-Франківської ОДА грамоту та відзнаку.

«Зазвичай до попередніх змагань я готувався місяць-півтора, але цього разу моя кропітка робота з підготування до змагань розпочалась ще з серпня. Проте, коли я виходив на сцену, розумів, що можливо я десь в чомусь не дотягую, але пам’ятаючи про те, що у всьому собі відмовляв, щоб не порушити правила, я був впевнений в собі. Ця впевненість і дала  мені можливість показати результат та отримати золото», – зазначив Федір Хашалов.

За його словами, він був дуже приємно здивований, коли федерація обрала саме його для того, щоб разом з Інною Трофіменковою представляти Україну  в  категорії «Парний бодібілдинг».

«Мені було дуже приємно. Адже, у нас в країні є дуже багато атлетів, які вже качаються десятки років, вони величезні, вони бодібілдери. А цю можливість дали мені, хоч я виступаю в категорії «Фітнес». Напевне зрозуміли, що варіант з комбінацією мене та Інни був найкращим», – зізнався він.

Хашалов додав, що в результаті вдалося перемогти пару німців, які стали третіми. Саме з цієї пари він вчився як саме себе демонструвати у парному бодібілдингу.

Завоювання титуту Чемпіона світу дало можливість для присвоєння Федіру Хашалову звання заслуженого майстра спорту України. Чиновники облдержадміністрації  пообіцяли, що як тільки отримають підтверджуючі офіційні протоколи змагань, то затримки в подачі необхідних для отримання цього звання документів не буде.

Нагадаємо, що нещодавно в Івано-Франківську відбувся перший чемпіонат області з бодібілдингу.

федя3

федя5

федя2

федя6

федя4

федя7

федя