Logo
20 Червня 2019, 21:41
Теги: спорт

ФК "Івано-Франківськгазу" стали Всеукраїнськими срібними призерами з мініфутболу

На ІІІ Всеукраїнському чемпіонаті з мініфутболу серед працівників понад 20 газових компаній України збірна «Івано-Франківськгазу» «Газовик» посіла ІІ місце.

Про це йдеться на сторінці  АТ "Івано-Франківськгаз", пише Типовий Франківськ.

Такий результат команді принесли 15 забитих голів у ворота супротивників.

Турнір проходив у два етапи. Спочатку понад 20 збірних газорозподільних компаній були розділені на 3 групові зони:

Східну, Центральну та Західну, де зіграли за коловою системою в форматі двох таймів по 12 хвилин 5 матчів. Далі – фінал: переможці регіональних турнірів - «Івано-Франківськгаз», «Сумигаз», «Вінницягаз», «Харківміськгаз», «Дніпропетровськгаз» та «Львівгаз» змагалися за кубок Всеукраїнських змагань.

Протягом двох днів наша команда зіграла 4 матчі із різними командами. В результаті протистоянь, «Газовик» здобув три перемоги, поступившись лише господарям поля – «Львівгазу» з рахунком 2:3», – розповідає тренер збірної АТ «Івано-Франківськгаз» Іван Кучера.

Такий результат команді «Івано-Франківськгаз» приніс почесне друге місце, золото здобули футболісти «Львівгазу». Замкнула трійку переможців команда «Вінницягаз».

Окрім того, за результатами змагань, особисту нагороду отримав футболіст «Газовика», старший майстер відділу обслуговування вузлів обліку газу, Олег Локатир. Його визнано кращим гравцем турніру.