Logo
27 Травня 2020, 15:50
Теги: ОДА

Фонд USAID передав комп’ютерну та організаційну техніку для забезпечення роботи інформаційно-аналітичного центру ОДА

Сьогодні радник голови обласної державної адміністрації Леся Круп’як передала для інформаційно-аналітичного центру із протидії поширення коронавірусної інфекції, який функціонує при ОДА, технічну допомогу від благодійного фонду USAID.

Балансоутримувачем комп’ютерної та організаційної техніки виступило управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

За словами начальника управління Володимира Джигіти, дана допомога є надзвичайно важливою для роботи центру, оскільки він опрацьовує значну кількість інформації, що стосується поширення COVID-19.

Це, зокрема, звернення від районних і міських установ та організацій, лікарень, які залучені до протидії коронавірусу, щодо забезпечення їх захисними масками, костюмами та кисневими балонами.

Окрім того, центр координує співпрацю меценатів та спонсорів, котрі виявляють бажання надати допомогу у боротьбі з епідемією.

«Щоденно представники центру моніторять ситуацію щодо поширення COVID-19 на Прикарпатті, вивчають позитивний досвід інших країн у боротьбі із небезпечною хворобою з метою його реалізації в області, - підкреслив керівник управління. – Хочу висловити слова вдячності благодійному фонду USAID, адже переконаний, що надана техніка сприятиме оперативнішій та ефективнішій роботі центру».