Logo
13 Листопада 2019, 19:03

Франківчан запрошують на безкоштовну консультацію до лікарів

У Франківську реалізується проєкт «Цінуй життя. Дбай про себе», який дає можливість безкоштовно отримати консультацію лікарів однієї з клінік міста.

23 листопада, косметологічна клініка "БРАСС" проводитиме безкоштовні консультації для всіх бажаючих, пише Типовий Франківськ з посиланням на сторінку клініки.

Проєкт передбачає, що кожен охочий в цей час може пройти повноцінну консультацію кожного з фахівців клініки – терапевт, дерматолог, трихолог, хірург, судинний хірург, гінеколог, лікар УЗД, венеролог, ортопед-травматолог, косметолог, психолог.

Консультують з проблем здоров’я, самопочуття та зовнішності.  

Для клієнта це означає, що він отримає відповідь на запитання, чи можливо усунути недолік (те, що викликає незадоволення станом здоров’я або своєю зовнішністю або), яка тривалість, складність та вартість лікування. 

“Причому ми обіцяємо, що навіть якщо ми зрозуміємо, що не зможемо досягнути потрібного клієнту результату – ми обов’язково порекомендуємо йому місце і фахівців, які такими проблемами займаються”, – зазначають організатори проєкту. 

Консультації відбудуться у клініці «БРАСС» за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 28, ІІ поверх, 23 листопада (субота) з 15:00 до 19:00.