15 Лютого 2022, 12:24

Франківчани здобули шість нагород на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO

11-13 лютого в Хорватії відбувся кубок Європи з кікбоксингу WAKO на якому традиційно серед найсильніших були прикарпатські спортсмени.

У змаганнях прийняли участь понад 1600 учасників з 27 країн., інформують sport.if.ua.

У складі національної збірної команди України в змаганнях прийняли участь троє вихованців заслуженого тренера України Олега Солов’я та під керівництвом заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, які представлять Івано-Франкіську ДЮСШ№1 обласної ради.

Зокрема, Артур Кузьмін виступав серед юніорів, та здобув три золоті медалі в поїнт файтингу -84 кг., а також у лайт-контакті -84 кг., та -89 кг.

Натомість Віталій Соловей виступав серед дорослих і зайняв срібну медаль у лайт-контакті -63 кг., та дві бронзи у поїнт файтингу -63 і -69 кг.

У загальнокомандному заліку збірна команда України здобула 9 золотих, 4 срібні і 6 бронзових нагород і зайняла високе 6-те місце.