Logo
15 Жовтня 2019, 17:13

Франківчанин створив серію "Теплих іграшок" до фільму "Захар Беркут"

Відомий франківець створив чергову серію  "Теплих іграшок".

Цього разу Богдан Савлюк обрав герої стрічки "Захар Берукт", пише Типовий Франківськ з посиланням  на сторінку Теплі іграшки.

"Серія мініатюр фільму Захар Беркут.  Гайда в кінотеатри", - підписав Богдан.

Довідково:

«Заха́р Бе́ркут» у міжнародному прокаті «The Rising Hawk» — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєвата Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка.

За словами режисера, стрічку знімали англійською мовою, але для українського прокату всю стрічку було дубльовано українською.[3]

13 червня 2018 було повідомлено, що до знімальної групи приєдналися колеги з Голлівуду, а саме режисер Джон Вінн (він виступить у ролі співрежисера фільму), а також продюсери Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.[11] Українська команда на чолі з Ахтемом Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку.

«Співпраця з американськими партнерами — це, в першу чергу, наш шанс розповісти всьому світу цю неймовірну героїчну історію Івана Франка, показати красу українських Карпат, дати можливість більше дізнатися про нашу історію, давні традиції, почути справжню українську музику, „інфікувати“ не тільки українського, але й західного глядача нашою країною»,  — прокоментував  режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.

Зйомки стрічки розпочалися 15 червня 2018 на Закарпатті у Синевирській поляні.[12][13] Знімальний період тривав до 1 вересня 2018 року.