Logo
29 Березня 2019, 15:50

Франківчанка представить Україну на міжнародному співочому фестивалі в Польщі

Співачка DI (Діана Королюк) з Івано-Франківська стала учасницею міжнародного фестивалю «Carpathia Festival», який проходитиме в Польщі 17 травня.

Діана стала однією з двох українок та однією з 16 конкурсантів з різних країн, яких відібрали до участі у конкурсі, – повідомили в продюсерському центрі «Star Team».

«Carpathia Festival» – місце зустрічі молодих вокалістів і музичних колективів з усього світу. Метою фестивалю є просування молодих талановитих художників і презентації різноманітної музичної культури Європи і світу, інформує ZIK.

Головний приз конкурсу – просування переможця у формі фінансування випуску компакт-диска або витрати на організацію концертного туру – 15 000 польських злотих, запрошення на концерт у наступному випуску фестивалю та пам’ятна статуетка.

«Я дуже рада, що змагатимуся із достойними конкурсантами, які пройшли відбір до цього конкурсу. Це учасники таких проектів, як Євробачення, Голос країни, Х-фактор. Під час виступу усі конкурсанти виконуватимуть свої пісні під супровід живого оркестру, тобто без жодних фонограм. Для мене участь у Carpathia Festival є своєрідним викликом і я готова поборотися за перемогу», – сказала співачка DI.