Logo
10 Червня 2019, 18:49

Франківчанка стала володаркою звання “Юна Королева України-2019”

Найвищий титул "Юна Королева України 2019" на всеукраїнському конкурсі-фестивалі "Міні світ краси України" вперше здобула франківчанка Яна Єжак.

Конкурс відбувся вчотирнадцяте і зібрав юних красунь із багатьох міст України, інформують "Вікна".

Це було справжнє видовищне дитяче свято краси і талантів. Окрім конкурсної програми та підготовки трьох основних виходів: у колекційних сукнях з коронами ручної роботи та стрічками з назвами міст, у стилізованих національних костюмах та у фірмовому одязі конкурсу у спортивно-танцювальноу виході, організатори підготували для юних красунь і розважальну, благодійну та екскурсійну програми. А також — щоденні фото та відеозйомки.

Обирали переможниць у трьох вікових категоріях: 5-8 років, 9-11 років та 12-15 років. Незабутнім для глядачів був і тур "Шоу талантів", де учасниці представили свої вокальні, хореографічні, інструментальні та акробатичні номери.

"Дякуємо усім друзям, що підтримували з рідного міста, друзям з Харкова, Ужгорода, Луцька, Львова та далекого Нью-Йорка. Щиро вдячні організаторам за мега крутий та престижний конкурс! Все було на найвищому рівні!" - заначила мама володарки титулу "Юна Королева України-2019" Яни Єжак — Ірина Єжак.