Logo
25 Січня 2016, 11:00

Франківчанка вразила жахливими фото з обласного перинатального центру (ФОТО)

Франківчанка Марія Козакевич виклала у мережу фото палат та душових обласного перинатального центру. Жінка, яка вже втретє народжує в цьому закладі, вражена тим, що за 9 років у ньому не відбулося ніяких змін.

1

«Та скільки б разів цей заклад не відвідувала, завжди до глибини душі вражають дві речі – чудо, таїнство народження нового життя і умови перебування після пологів…

Побаченим (а за 9 років між першими і третіми пологами нічого не змінилось) не можу не поділитись, бо болить, тривожить і лишає багато запитань.

Чому, переживши довгі години болючих переймів і пологів, жінка має ще декілька днів відмучувати на кривих радянських ліжках з пружинами від яких потім страшенно ниє вся спина?

Чому пологовий так міцно, як за цінний раритет, тримається за старі заплямовані матраци і посірівшу і від старості і, мабуть, від сорому постіль, на якій, мабуть, дійсно лежало вже декілька поколінь франківчанок !?

Чому за кілька днів перебування в пологовому навіть в туалеті жінка не може мати особистого простору, бо там немає ані дверки, ані шторки – в маленькому приміщенні знаходиться два унітази, умивальник і бочка для сміття, в яку навіть чоловіки, заходячи в туалет, викидають використані памперси і одноразові пеленки..!?

Чому так непродумано і так далеко мають йти жінки холодними довгими коридорами, щоб зробити флюорографію і УЗД (яку, до речі, 12тьм жінкам одночасно робили навстоячки і приділяючи кожній 15секунд!!!)?

Кілька видів плитки в коридорі на підлозі асоціюється не інакше як з назвою фільму «50 відтінків сірого»… А ще тумбочки, які не закриваються, облуплені дитячі ліжечка, заклеєні скотчем запотівші вікна, обдертий лінолеум на підлозі.....

А душова, що тут скажеш? Напрошується лише саркастичний коментар «дякую, що хоч тепла вода є».

Можна довго критикувати і висловлювати неприємні емоції - і так зрозуміло, що проблем багато і все мало би бути не так як є і жінки мали б народжувати в достойніших умовах.

Питання в тому як це вирішити? Хто має зробити перший крок, взяти на себе відповідальність - влада, небайдужі місцеві бізнесмени, меценати, просто франківці – ті які вже були і які ще планують там побувати, скинутись і купити нові ліжка, поміняти постіль, зробити ремонт в туалетах і душових??!!

Так далі не може бути! Потрібні зміни!», – йдеться у дописі Марії Козакевич у спільноті Типовий Франківськ.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11